E-zzy Мрзливец

L11,000.00

Ezzy Përtaci me monitor gjumi shoqëron bebin tuaj në momentet e para të jetës. Siguron që edhe foshnjat dhe prindërit të bëjnë gjumë të qetë. E-zzy përtaci i pajisur dhe me aplikacion është i vetmi  produkt I këtij lloji ne treg. Lodra e butë prej mëndafshi ka tre funksione në një. Një lodër qetësuese me monitor për gjumin e bebit dhe asistent i prindit.

HURRY! ONLY 7 LEFT IN STOCK.
+ -
Compare

E-zzy the Sloth Humming Toy од Whisbear – тоа е првиот пријател на бебето, останува со години. Помага за заспивање со тоа што создава убав звук што го сака секое дете: бели, розови или морски бранови. Играчката може безбедно да се закачи на креветот.

Внатре во играчката Whisbear ставивме паметен уред со функцијата CRYsensor, управуван преку апликација. Откако ќе го открие плачењето на вашето дете, тоа автоматски реагира со производство на еден од трите типови на бучава: розови, бели или морски бранови. Исто така, ви овозможува да го прилагодите времетраењето и гласноста на бучавата, одговарајќи на потребите на вашето бебе.

Благодарение на безбедната Bluetooth SMART технологија, уредот може да се управува од далечина преку апликација инсталирана на вашиот паметен телефон.

E-zzy на Sloth Sleep Monitor – го штити мирниот сон на вашето бебе. Ги известува родителите кога бебето ќе почне да плаче со испраќање CRYalert до вашиот мобилен уред. Истовремено, апликацијата го анализира квалитетот на спиењето на бебето со следење на уредот за розова бучава во играчката.

Родителскиот помошник E-zzy the Sloth – ви помага да се грижите за вашето бебе. Тоа ви овозможува да го контролирате развојот на вашето дете и ви помага да управувате со семејниот календар. Асистентот ви дозволува да ги забележите претстојните посети на лекар. Ве информира и за предложената активност во однос на возраста на бебето. E-zzy е сеопфатен водич за родители, полн со корисни информации и совети. Исто така, ви овозможува да споделувате фотографии на социјалните мрежи.

 

Важно:

Батеријата на играчката се полни преку мини USB-порт.

Апликацијата информира кога телефонот излегува надвор од опсегот на E-zzy.

Измијте го само откако ќе го отстраните уредот кои произведува шум.

На уредот му требаат 3 AAA батерии за работа. Од безбедносни причини батериите не се вклучени.

ECO моделот има стапка на потрошувачка на енергија.

 

Димензии:

E-zzy the Sloth Sleep Monitor: должина со шепи 46 cm, ширина 14 cm, ширина со шепи 56 cm
Уредот кои произведува шум: 9 cm
Пакување: 9 x 35 x 16.5 cm

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “E-zzy Мрзливец”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Reviews

There are no reviews yet.

Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Close

Categories