• Filters
 • Sort by:
 • L3,000.00

  Dhelpra pëshpëritëse është një lodër përkëdhelëse prodhuar enkas për të qenë miku I foshnjës tuaj që në ditën e parë të jetës. Është e vogël dhe ka një kapëse për ta varur dhe për ta marrë me vete kudo. Thjesht kapeni tek doreza e karrocës ose karriges së bebes në makinë per t’i ofruar fëmijët tuaj një ndjenjë rehatie.

  4 in stock

 • L3,500.00

  Lepurushi pëshpëritës me kapëse është një lodër e zgjuar e praktike për udhëtim,  prodhuar enkas për të qenë miku i foshnjës tuaj që në ditën e parë të jetës. Është i vogël dhe ka një kapëse për ta varur dhe për ta marrë me vete kudo. Thjesht kapeni tek doreza e karrocës ose karriges së bebes në makinë per t’i ofruar fëmijës tuaj një ndjenjë rehatie.

  10 in stock

 • L3,500.00

  Lepurushi pëshpëritës me kapëse është një lodër e zgjuar e praktike për udhëtim, prodhuar enkas për të qenë miku i foshnjës tuaj që në ditën e parë të jetës. Është i vogël dhe ka një kapëse për ta varur dhe për ta marrë me vete kudo. Thjesht kapeni tek doreza e karrocës ose karriges së bebes në makinë per t’i ofruar fëmijës tuaj një ndjenjë rehatie.

  5 in stock

No products were found matching your selection.

Navigation
Close

Shporta ime

Close

Lista e dëshirave

Recently Viewed

Close

Close

Categories