Delja Pëshpëritëse Bebe me Sensor për Qarjet

L4,900.00

Produkt i ri  nga Whisbear! Delja Pëshpëritëse Bebe, një lodër e butë përkëdhelëse, të gjitha në një. Ndihmon fëmijën të flejë gjumë që në ditën e parë. Është shoku i parë i fëmijës tuaj, dhe do të jetë i tillë për shumë vite.

HURRY! ONLY 58 LEFT IN STOCK.
+ -

Delja Pëshpëritëse Bebe 

Pajisja brenda lodrës prodhon një zhurmë rozë që i kujton bebit tingujt që dëgjon në barkun e nënës. Tingulli rozë është më efektiv dhe më e sigurt për fëmijën tuaj. Pajisja është vendosur brenda lodrës në mënyrë të sigurtë.

Delja pëshpëritëse është bërë nga një material i butë i cilësisë më të lartë dhe është testuar në laboratore testimi të lodrave. Tekstilet me motive që jane përdorur për pellushin, janë dizenjuar nga marka Whisbear.

Si funksionon sensori për të qarat?

Karakteristikat e sensorëve për të qarat është një zgjidhje e zgjuar që kemi krijuar duke menduar për bebet që zgjohen papritur gjatë natës. Kur lodra dallon të qarat e foshnjës, automatikisht reagon duke prodhuar një zhurmë rozë qetësuese. Pas 40 minutash pushimi, Delja zvogëlon butësisht volumin e zërit dhe kalon në modalitetin e gatishmërisë. Nëse fëmija fillon të qajë përsëri, lodra automatikisht e ndjen dhe ndizet për 20 minutat e ardhshme. Mund ta ndizni dhe fikni pajisjen manualisht. Pajisja mund të funksionojë vetëm me një buton. Zhurma rozë filtron zhurmën mjedisore dhe vëllimi i saj mund të rregullohet manualisht.

Garanci sigurie

Produktet e Whisbear ishin lodrat e para me zhurmë në Poloni dhe morën miratimin zyrtar të Instutit “Nëna dhe Fëmija” për fëmijët me probleme me rënien në gjumë. Instituti verifikon produktet për sigurinë e përgjithshme, shëndetësore dhe zhvillimore.

Testet laboratorike

Lodrat dhe pajisjet e Whisbear testohen dhe certifikohen sipas standardeve të sigurisë për tregje të ndryshme botërore, përfshirë Evropën dhe SHBA-ne. Testet kryhen në mënyrë të vazhdueshme në organet e çertifikimit: TÜV Rheinland, CTT, J.S.Hamilton, UL Underwriters Laboratories, Instytut Łączności dhe Komag.

Lodrat  e gjumit me zhurmë rozë krijuan nga dy nëna polake: Julia Sielicka dhe Zuzia Sielicka. Ato ndihmojnë prindërit që të qetësojnë foshnjat për të fjetur, kështu që ata janë një zgjedhje kryesore për setin e dhuratave të sapolindurit .

Pastrohet lehtë

Lani vetëm pasi të keni hequr pajisjen me zhurmën rozë.

Pajisja kërkon 3 bateri AAA për të funksionuar. Për masa paraprake të sigurisë, bateritë nuk janë të përfshira.

 

Përmasat:

  • Delja Pëshpëritëse Bebe me Sensor për qarjet: 10 x 25 cm
  • Pajisja e zhurmës rozë: 7 × 2.3 cm

Based on 0 reviews

0.00 Pikët totale
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Delja Pëshpëritëse Bebe me Sensor për Qarjet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Komente

There are no reviews yet.

Navigation
Close

Shporta ime

Close

Lista e dëshirave

Recently Viewed

Close

Close

Categories