Lepurushi Pëshpëritës Bebe (gri)

L5,000.00

Produkt i ri  nga Whisbear! Lepurushi pëshpëritës Bebe, një lodër e butë përkëdhelëse, të gjitha në një. Ndihmon fëmijën të flejë gjumë që në ditën e parë. Është shoku i parë i fëmijës tuaj, dhe do të jetë i tillë për shumë vite.

HURRY! ONLY 45 LEFT IN STOCK.
+ -
Compare

Lepurushi Pëshpëritës Bebe (ngjyre gri)

Pajisja brenda lodrës prodhon një zhurmë rozë që i kujton bebit tingujt që dëgjon në barkun e nënës. Tingulli rozë është më efektiv dhe më e sigurt për fëmijën tuaj. Pajisja është vendosur brenda lodrës në mënyrë të sigurtë. Zhurma zgjat për 40 minuta.

Lepurushi pëshpëritës është bërë nga një material i butë i cilësisë më të lartë dhe është testuar në laboratore testimi të lodrave. Tekstilet me motive që jane përdorur për veshët e gjatë të lepurushave janë dizenjuar nga marka Whisbear.

Garanci sigurie

Produktet e Whisbear ishin lodrat e para me zhurmë në Poloni dhe morën miratimin zyrtar të Instutit “Nëna dhe Fëmija” për fëmijët me probleme me rënien në gjumë. Instituti verifikon produktet për sigurinë e përgjithshme, shëndetësore dhe zhvillimore.

Testet laboratorike

Lodrat dhe pajisjet e Whisbear testohen dhe certifikohen sipas standardeve të sigurisë për tregje të ndryshme botërore, përfshirë Evropën dhe SHBA-ne. Testet kryhen në mënyrë të vazhdueshme në organet e çertifikimit: TÜV Rheinland, CTT, J.S.Hamilton, UL Underwriters Laboratories, Instytut Łączności dhe Komag.

Lodrat  e gjumit me zhurmë rozë krijuan nga dy nëna polake: Julia Sielicka dhe Zuzia Sielicka. Ato ndihmojnë prindërit që të qetësojnë foshnjat për të fjetur, kështu që ata janë një zgjedhje kryesore për setin e dhuratave të sapolindurit .

Pastrohet lehtë

Lani vetëm pasi të keni hequr pajisjen me zhurmën rozë.

Pajisja kërkon 3 bateri AAA për të funksionuar. Për masa paraprake të sigurisë, bateritë nuk janë të përfshira.

 

Përmasat:

  • Lepurushi Pëshpëritës Bebe me Sensor për qarjet: 10 x 25 cm
  • Pajisja e zhurmës rozë: 7 × 2.3 cm

Based on 0 reviews

0.00 Pikët totale
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Lepurushi Pëshpëritës Bebe (gri)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Komente

There are no reviews yet.

Navigation
Close

Shporta ime

Close

Lista e dëshirave

Recently Viewed

Close

Close

Categories