Arushi Pëshpëritës me Sensor për Qarjet (për djem)

L7,900.00

Produkt i ri  nga Whisbear! Arushi pëshpëritës me sensor për qarjet, një lodër e butë përkëdhelëse, të gjitha në një. Ndihmon fëmijën të flejë gjumë që në ditën e parë. Është shoku i parë i fëmijës tuaj, dhe do të jetë i tillë për shumë vite.

HURRY! ONLY 21 LEFT IN STOCK.
+ -
Compare

Arushi pëshpëritës me sensor për qarjet (për djem)

Pajisja brenda lodrës prodhon një zhurmë rozë që i kujton bebit tingujt që dëgjon në barkun e nënës. Zhurma rozë është më efektivja dhe më e sigurta për fëmijën tuaj. Pajisja është vendosur brenda lodrës në mënyrë të sigurtë.

Arushi pëshpëritës është bërë nga një material i butë i cilësisë më të lartë dhe është testuar në laboratore testimi të lodrave. Tekstilet me motive që janë përdorur për veshët e gjatë të lepurushave janë dizenjuar nga marka Whisbear. Ne zbukuruam një këmbë të Arushit me logon e Whisbear në formën e një zemre të qëndisur me ngjyrë ari.  Falë magneteve të qepura me kujdes brenda putrave, kukulla mund ta kapet pas çdo krevati ose karroce.

Si funksionon sensori për të qarat?

Sensori për të qarat është një zgjidhje e zgjuar që kemi krijuar duke menduar për bebet që zgjohen papritur gjatë natës. Kur lodra dallon të qarat e foshnjës, automatikisht reagon duke prodhuar një zhurmë rozë qetësuese. Pas 40 minutash pushimi, Arushi zvogëlon butësisht volumin e zërit dhe kalon në modalitetin e gatishmërisë. Nëse fëmija fillon të qajë përsëri, lodra automatikisht e ndjen dhe ndizet për 20 minutat e ardhshme. Mund ta ndizni dhe fikni pajisjen manualisht. Pajisja funksionon vetëm me një buton. Zhurma rozë zbeh zhurmat e ambjentit dhe volumi i saj mund të rregullohet manualisht.

Garanci sigurie

Produktet e Whisbear ishin lodrat e para me zhurmë rozë në Poloni që morën miratimin zyrtar të Institutit “Nëna dhe Fëmija” për fëmijët me probleme me gjumim. Instituti verifikon produktet për sigurinë e përgjithshme, shëndetësore dhe zhvillimore.

Testet laboratorike

Lodrat dhe pajisjet e Whisbear testohen dhe certifikohen sipas standardeve të sigurisë për tregje të ndryshme botërore, përfshirë Evropën dhe SHBA-ne. Testet kryhen në mënyrë të vazhdueshme në organet e çertifikimit: TÜV Rheinland, CTT, J.S.Hamilton, UL Underwriters Laboratories, Instytut Łączności dhe Komag.

Lodrat  e gjumit me zhurmë rozë, u krijuan nga dy nëna polake: Julia Sielicka dhe Zuzia Sielicka. Lodrat ndihmojnë prindërit që të qetësojnë foshnjat për të fjetur, kështu që janë një zgjedhja e parë për një set e dhurate për të sapolindurit .

Pastrohet lehtë

Lajni vetëm pasi të keni hequr pajisjen me zhurmën rozë.

Pajisja kërkon 3 bateri AAA për të funksionuar. Për arsye sigurie, bateritë nuk janë të përfshira në paketim.

 

Përmasat:

Arushi pëshpëritës me sensor për qarjet (për vajza) 33x13x16 cm

Pajisja me zhurmën rozë: 7 × 2.3 cm

Paketimi: Gjerësia 35 cm; Lartësia 13 cm; Thellësia 23 cm

Kontrolloni se si e paketojmë produktin tonë në galeri!

 

Based on 1 reviews

0 Pikët totale
0%
0%
0%
0%
0%
Shto një vlerësim

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 review for Arushi Pëshpëritës me Sensor për Qarjet (për djem)

  1. Sili

    Sili (verified owner):

    ”Shoku jonë më i mirë bëjmë një gjumë të shpejtë dhe shumë të qetë”

Navigation
Close

Shporta ime

Close

Lista e dëshirave

Recently Viewed

Close

Close

Categories