E-zzy Përtaci me Monitor Gjumi dhe App

L11,000.00

Ezzy Përtaci me monitor gjumi shoqëron bebin tuaj në momentet e para të jetës. Siguron që edhe foshnjat dhe prindërit të bëjnë gjumë të qetë. E-zzy përtaci i pajisur dhe me aplikacion është i vetmi  produkt I këtij lloji ne treg. Lodra e butë prej mëndafshi ka tre funksione në një. Një lodër qetësuese me monitor për gjumin e bebit dhe asistent i prindit.

HURRY! ONLY 7 LEFT IN STOCK.
+ -
Compare

E-zzy Përtaci, lodra me zhurmë rozë nga Whisbear, është miku i parë i fëmijës tuaj dhe do mbetet i tillë për vite me radhë. Ndihmon fëmijën të flejë duke përdorur një zhurmë të këndshme që çdo fëmije i pëlqen: zhurmë të bardhë, zhurmë rozë, dhe valë deti. Lodra mund të vendoset në mënyrë të sigurt në krevat.

Brenda lodrave me zhurmë rozë Whisbear ndodhet një pajisje e zgjuar me sensor  për qarjen, që menaxhohet nga aplikacioni. Sapo dallon të qarën e fëmijës,pajisja reagon dhe automatikisht prodhon një nga zhurmat: rozë, të bardhë dhe valë deti. Appi lejon që të përshtasni gjatësinë dhe volumin e zhurmës, në përputhje me nevojat e bebit tuaj.

Falë teknologjisë së sigurtë Bluetooth , pajisja menaxhohet në distancë nëpërmjet një Appi të instaluar në telefonin tuaj.

E-zzy the Sloth Sleep Monitor – mbron gjumin e qetë të bebit tuaj. Lajmëron prindërit kur bebi fillon të qajë duke dërguar një sinjal tek telefoni ku është instaluar appi. Në mënyrë simultane appi analizon cilësinë e gjumit duke e monitoruar dhe ndihmuar me pajisjen me tingull rozë brenda lodrës.

Asistenti i prindërve E-zzy Pertaci – ju ndihmon të kujdeseni për bebin tuaj. Ju lejon të kontrolloni zhvillimin e fëmijës dhe të menaxhoni kalendarin familjar. Asistenti ju lejon të shënoni vizitën e ardhme tek doktori, dhe ju informon për aktivitetet e sugjeruara sipas moshës së fëmijëve. E-zzy është një guidë prindërimi  e plotë, më shumë informacione të dobishme dhe këshilla. Ju lejon dhe të ndani fotot në mediat sociale.

Kujdes!

  • Bateria karikohet nëpërmjet portit USB.
  • Appi lajmëron kur telefoni largohet nga rrezja e E-zzy.
  • Lajeni vetëm pasi të keni hequr pajisjen.
  • Pajisja kërkon bateri 3 AAA për të punuar. Për arsye sigurie bateritë nuk janë përfshirë në paketim.
  • Modeli eco i ushqyesit kursen energjinë.

Përmasat:

  • E-zzy Përtaci me Monitor Gjumi: gjatësia me putrat 46 cm, gjerësia 14 cm, gjerësia me putrat 56 cm
  • Pajisja me zhurmën rozë : 9 cm
  • Paketimi: 9 x 35 x 16.5 cm

 

Based on 0 reviews

0.00 Pikët totale
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “E-zzy Përtaci me Monitor Gjumi dhe App”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Komente

There are no reviews yet.

Navigation
Close

Shporta ime

Close

Lista e dëshirave

Recently Viewed

Close

Close

Categories