Batanije e Vogël-me Kokë Lepurushi (ngjyrë krem)

L2,000.00

HURRY! ONLY 22 LEFT IN STOCK.
+ -
Compare

Batanija e vogël në formën e Lepurushit  është shoqëruesi i parë i bebit dhe mënyra më e mirë për ta mbajtur ngrohtë dhe për ta qetësuar. Duke marrë aromën e nënës, e bën fëmijën të ndihet i sigurt.

Batanija e vogel e butë është prodhuar me material të certifikuar dhe është njëkohësisht edhe batanije dhe lodër shumë e këndshme.

Vijat e bardha dhe të zeza nga pjesa e brendshme zhvillojnë shqisat e foshnjës. Falë nyjeve qe ka mund të lidhni me të dhe kruajtësen e dhëmbëve, duke e bërë produktin multifunksional. Batanija e vogel e butë e shoqëron foshnjën tuaj në shtëpi dhe në udhëtim. Aroma e prindërve që merr batanija I jep fëmijëve ndjenjën e sigurisë kudo ku janë

Këshillë: Mbajeni batanijen afër trupit tuaj që të marrë erën tuaj. Pastaj fëmija duke ndjerë erën tuaj, krijon nje siguri më të madhe gjatë mungesës tuaj

Batanija e vogël mund të lahet në lavatrice

Përmasat :

  • 31 x 23.5 x 6 cm (gjatësia e veshëve 10cm)
  • Pesha: 0.01 kg
  • produkti me paketimin : 36 x 8 x 6 cm

 

Based on 0 reviews

0.00 Pikët totale
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Batanije e Vogël-me Kokë Lepurushi (ngjyrë krem)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Komente

There are no reviews yet.

Navigation
Close

Shporta ime

Close

Lista e dëshirave

Recently Viewed

Close

Close

Categories