Delja Pëshpëritëse Bebe me Aksesorë

L7,700.00

Arushi Pëshpëritës  Bebe me Aksesorë është koleksioni më i ri i Whisbear që qetëson dhe e vë bebin në gjumë. Aksesorët për këtë set –batanija e butë me kokë arushi, kruajtësja e dhëmbëve prej druri.

HURRY! ONLY 7 LEFT IN STOCK.
+ -
Compare

Delja pëshpëritëse Bebe

Pajisja brenda lodrës prodhon një zhurmë rozë që i kujton bebit tingujt që dëgjon në barkun e nënës. Zhurma rozë është më efektivja dhe më e sigurta për fëmijën tuaj. Pajisja është vendosur brenda lodrës në mënyrë të sigurtë.

Arushi pëshpëritës është bërë nga një material i butë i cilësisë më të lartë dhe është testuar në laboratore testimi të lodrave. Tekstilet me motive që janë përdorur për veshët e gjatë të lepurushave janë dizenjuar nga marka Whisbear. Ne zbukuruam një këmbë të Arushit me logon e Whisbear në formën e një zemre të qëndisur me ngjyrë ari.  Falë magneteve të qepura me kujdes brenda putrave, kukulla mund ta kapet pas çdo krevati ose karroce.

Garanci sigurie

Produktet e Whisbear ishin lodrat e para me zhurmë rozë në Poloni që morën miratimin zyrtar të Institutit “Nëna dhe Fëmija” për fëmijët me probleme me gjumim. Instituti verifikon produktet për sigurinë e përgjithshme, shëndetësore dhe zhvillimore.

Testet laboratorike

Lodrat dhe pajisjet e Whisbear testohen dhe certifikohen sipas standardeve të sigurisë për tregje të ndryshme botërore, përfshirë Evropën dhe SHBA-ne. Testet kryhen në mënyrë të vazhdueshme në organet e çertifikimit: TÜV Rheinland, CTT, J.S.Hamilton, UL Underwriters Laboratories, Instytut Łączności dhe Komag.

Lodrat  e gjumit me zhurmë rozë, u krijuan nga dy nëna polake: Julia Sielicka dhe Zuzia Sielicka. Lodrat ndihmojnë prindërit që të qetësojnë foshnjat për të fjetur, kështu që janë një zgjedhja e parë për një set e dhurate për të sapolindurit .

Pastrohet lehtë

Lajni vetëm pasi të keni hequr pajisjen me zhurmën rozë.

Pajisja kërkon 3 bateri AAA për të funksionuar. Për arsye sigurie, bateritë nuk janë të përfshira në paketim.

Fjongo e kuqe – një shenjë zbukurimi dhe fati

Lodrat tona përkëdhelëse janë lodrat e para të buta perfekte për një fëmijë të porsalindur. Arushit bebe  i ngjitëm një fjongo të kuqe që ju sjell fat të mirë.

Jepini mamasë së re Arushin tonë të vogël, i cili do ta vërë në gjumë foshnjën, dhe përveç kësaj, shiriti i kuq do të jetë një dekorim i lezetshëm për karrocën.

Përmasat:

Arushi pëshpëritës Bebe 10.5 x 24 cm

Pajisja me zhurmën rozë: 7×2.3 cm

Batanije e vogël-me kokë Arushi 

Batanija e vogël në formën e Arushit  është shoqëruesi i parë i bebit dhe mënyra më e mirë për ta mbajtur ngrohtë dhe për ta qetësuar. Duke marrë aromën e nënës, e bën fëmijën të ndihet I sigurt. Batanija e vogel e butë është prodhuar me material të certifikuar dhe është njëkohësisht edhe batanije dhe lodër shumë e këndshme. Vijat e bardha dhe të zeza nga pjesa e brendshme zhvillojnë shqisat e foshnjës. Falë nyjeve qe ka mund të lidhni me të dhe kruajtësen e dhëmbëve, duke e bërë produktin multifunksional. Batanija e vogel e butë e shoqëron foshnjën tuaj në shtëpi dhe në udhëtim. Aroma e prindërve që merr batanija I jep fëmijëve ndjenjën e sigurisë kudo ku janë. Këshillë: Mbajeni batanijen afër trupit tuaj që të marrë erën tuaj. Pastaj fëmija duke ndjerë erën tuaj, krijon nje siguri më të madhe gjatë mungesës tuaj
Batanija e vogël mund të lahet në lavatrice

Përmasat :
31 x 23.5 x 6 cm (gjatësia e veshëve 10cm)
Pesha: 0.01 kg
Produkti me paketimin : 36 x 8 x 6 cm

Kruajtëse për dhëmbët Eco -Arush 

Kruajtësja e dhëmbëve Eco nga Whisbear është dy në një, edhe kruajtëse dhe lodër. Ajo ndihmon zhvillimin motorik të fëmijës dhe e qetëson atë kur janë duke i dalë dhëmbët. Përbëhet nga dru natyror frashëri dhe një lodër e butë pellushi në formë Arushi. Kruajtësja e dhëmbëve Eco nga Whisbear ndihmon shumë bebet gjatë daljes së dhëmbëve. Forcon qiellzën e fëmijëve dhe I qetëso dhimbjen e dhëmbëve. Unaza e gjerë prej druri është menduar për duart e vogla të bebeve, që të mund ta mbajnë në dorë fare lehtë. Me një dizajn modern skandinav dhe një kukull prej pellushi me formën e kokës së Arushit e bën këtë produkt një dhuratë perfekte, pjesë e setit të bebeve. Rekomandohet për fëmijët mbi 4 muajsh. Lodra është testuar edhe për sigurinë e fëmijëve.

Përmasat:
13 x 8 x 6 cm (Gjatesia e veshëve 10cm)
Pesha: 0.04 kg
Produkti me paketim: 20 x 8 x 6 cm

 

Based on 0 reviews

0.00 Pikët totale
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Delja Pëshpëritëse Bebe me Aksesorë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Komente

There are no reviews yet.

Navigation
Close

Shporta ime

Close

Lista e dëshirave

Recently Viewed

Close

Close

Categories