Еко глодалка-Зајче(Сиво)

L1,500.00

HURRY! ONLY 32 LEFT IN STOCK.
+ -
Compare

Whisbear teether е глодарка и играчка во едно. Го поддржува моторниот развој на детето и носи олеснување при никнувањето на забите. Изработено од природно јасен дрво и мека играчка во форма на зајаче.

Еко глодарката нуди целосна поддршка за бебето за време на никнувањето на забите. Го зајакнува непцето на детето и ги ублажува болките во издигнувањето на забите. Широкиот дрвен прстен е дизајниран за мали раце, благодарение на него, бебињата можат на лесен начин да го зграпчат забецот. Модерен, скандинавски дизајн и кадифен елемент во форма на глава на зајаче го прави совршен додаток на облеката од соништата за бебето. Се препорачува за деца над 3 месеци. Играчката е тестирана за безбедност.

 Димензии:
13 x 8 x 6 cm (должина 10cm)
Тежина: 0.04 kg
Пакување: 20 x 8 x 6 cm

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Еко глодалка-Зајче(Сиво)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Reviews

There are no reviews yet.

Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Close

Categories