Мече – Удобно ќебе

L2,000.00

HURRY! ONLY 37 LEFT IN STOCK.
+ -
Compare

Мече – Удобно ќебе е првиот придружник на бебето и врвен начин да се одржи завиткано и топло. Впивајќи го мирисот на родител, тоа секогаш прави детето да се чувствува безбедно.

Удобното ќебе направено од безбедни и сертифицирани материјали е и пријатно ќебе и симпатична играчка за гушкање.

Црно-белите ленти на внатрешната ткаенина го поддржуваат суптилниот развој на бебето. Благодарение на врзаните јазли, можете лесно да ја закачите омилената кукла или глодарка. Што го прави производот мултифункционален. Удобното ќебе ве придружува дома и во движење. Родителскиот мирис на ќебето го зголемува чувството на сигурност кај бебето, каде и да е.

СОВЕТ: Држете го удобното ќебе блиску до телото за да го апсорбира вашиот мирис. Детето, тогаш кога ќе го почувствува вашиот мирис на ќебето, ќе има дополнително чувство на сигурност за време на вашето отсуство.

Удобното ќебе може да го измиете во машината за перење.

Димензии:
31 x 23.5 x 6 cm (должина на уши 10cm)
Тежина: 0.01 kg
Пакување: 36 x 8 x 6 cm

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Мече – Удобно ќебе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Reviews

There are no reviews yet.

Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Close

Categories