Зајче кое испушта звуци и има функционална штипка(Крем)

L4,000.00

Lepurushi pëshpëritës me kapëse është një lodër e zgjuar e praktike për udhëtim,  prodhuar enkas për të qenë miku i foshnjës tuaj që në ditën e parë të jetës. Është i vogël dhe ka një kapëse për ta varur dhe për ta marrë me vete kudo. Thjesht kapeni tek doreza e karrocës ose karriges së bebes në makinë per t’i ofruar fëmijës tuaj një ndjenjë rehatie.

HURRY! ONLY 27 LEFT IN STOCK.
+ -
Compare

Уредот кој произведува шум во играчката испушта безбеден розов шум 40 минути. Звукот наликува на оној што бебето го памети од утробата на мајката и го олеснува заспивањето.

Благодарение на функцијата „Soft Start / Soft Stop“, розовиот шум нежно и постепено се вклучува и исклучува. Јачината на бучавата може да се прилагоди според потребите на вашето дете.

Функционалните штипки и малите димензии на играчките го прават The Humming Bunny совршен придружник за секое патување, можете лесно да го прикачите на било што без страв дека ќе го изгубите. Играчките за спиење Whisbear ги поминаа тестовите за безбедност на играчките и се погодни за деца од првиот ден од животот. Таков пријател ќе остане со вас со години!

Производите од „Whisbear“ се првите помагала за спиење во Полска кои добија позитивно мислење од Институтот за мајка и дете за деца со потешкотии да заспијат. Институтот врши инспекција на производите за општа безбедност, здравје и развој. И меките играчки и уредите WHISBEAR се тестирани и сертифицирани во согласност со безбедносните стандарди применливи на различни светски пазари, вклучително и европскиот и американскиот. Тестовите се обезбедени од следните тела за сертификација: TÜV Rheinland, CTT, J.S. Хамилтон, UL Underwriters Laboratories, Институтот за комуникации и Komag.

Важно

По отстранувањето на кутијата за звук, играчката може да се измие. Се препорачува само рачно перење.

Потребни се три батерии ААА за да се работи со помагалото за спиење. Батериите не се вклучени со купениот производ.

Ве молиме прочитајте ги упатствата пред употреба.

Димнезии:

Играчка: 13 x 8 x 2.5 cm
Лента со штипка: 15.5 cm
Звучник: 7 x 2.3 cm
Пакување 23 x 17.5 x 3 cm
Тежина 0.175 kgќ

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Зајче кое испушта звуци и има функционална штипка(Крем)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Reviews

There are no reviews yet.

Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Close

Categories