Lepurushi Pëshpëritës (ngjyrë krem) me dritë me Aksesorë (set3)

L14,900.00

Lepurushi Pëshpëritës me Aksesorë është koleksioni më i ri i Whisbear që qetëson dhe e vë bebin në gjumë. Aksesorët për këtë set – Lepurushi Pëshpëritës me Kapëse, i përshtatshëm për udhëtim, Kruajtësja e dhëmbëve prej druri.

HURRY! ONLY 19 LEFT IN STOCK.
+ -
Compare
Vecorite e Lepurushit Pëshpëritës me dritë:
  • 6 tinguj – zhurma të sigurta dhe tinguj të natyrës
  • 3 ninulla – muzikë klasike
  • Funksioni VOICE record – regjistrimi i zërit të prindit
  • Funksioni i Cry Sensor – aktivizohet kur fëmija qan
  • Opsionet e kohës – 60 min. / 90 min. / pa pushim
  • 7 ngjyra të lehta
  • Karikimi përmes USB – për të mbrojtur mjedisin / për të kursyer bateritë

Lepurushi Pëshpëritës me dritë nate për bebe, ninulla dhe CRYsensor është mënyra për ta bërë të voglin tuaj të flejë i qetë, që në ditët e para të jetës. Lepurushi Pëshpëritës u projektua dhe u krijua në bashkëpunim me stilistë dhe dizenjues nga Polonia dhe Evropa. Në këtë pajisje funksionale me një llambë kemi fshehur 6 tinguj: 3 zhurma qetësuese dhe 3 tinguj të natyrës, 3 ninulla me muzikë klasike, 7 ngjyra të dritës dhe funksionin VOICE record, falë të cilit mund të regjistroni një zë të ëmbël për fëmijët tuaj.

Lajini vetëm pasi të keni hequr pajisjen me zhurmë rozë.

Përmasat:
Lepurushi pëshpëritës me sensor për qarjet (ngjyrë gri)  33x13x16 cm
Pajisja me zhurmën rozë: 7 × 2.3 cm
Paketimi: Gjerësia 35 cm; Lartësia 13 cm; Thellësia 23 cm
Kontrolloni se si e paketojmë produktin tonë në galeri!

Lepurushi pëshpëritës me kapëse (Ngjyrë krem)

Lepurushi pëshpëritës me kapëse është një lodër e zgjuar e praktike për udhëtim,  prodhuar enkas për të qenë miku i foshnjës tuaj që në ditën e parë të jetës. Është i vogël dhe ka një kapëse për ta varur dhe për ta marrë me vete kudo. Thjesht kapeni tek doreza e karrocës ose karriges së bebes në makinë per t’i ofruar fëmijët tuaj një ndjenjë rehatie.

Lepurushi pëshpëritës: 14 x 8 x 2.5 cm
Rripi dhe kapësja: 15.5 cm
Pajisja me zhurmën rozë : 7 x 2.3 cm
Paketimi: 23 x 16.5 x 3 cm
Pesha: 0.175 kg

Kruajtëse për dhëmbët Eco -Lepurush (Ngjyrë krem)

Kruajtësja e dhëmbëve Eco nga Whisbear është dy në një, edhe kruajtëse dhe lodër. Ajo ndihmon zhvillimin motorik të fëmijës dhe e qetëson atë kur janë duke i dalë dhëmbët. Përbëhet nga dru natyror frashëri dhe një lodër e butë pellushi në formë lepurushi. Kruajtësja e dhëmbëve Eco nga Whisbear ndihmon shumë bebet gjatë daljes së dhëmbëve. Forcon qiellzën e fëmijëve dhe I qetëso dhimbjen e dhëmbëve. Unaza e gjerë prej druri është menduar për duart e vogla të bebeve, që të mund ta mbajnë në dorë fare lehtë. Me një dizajn modern skandinav dhe një kukull prej pellushi me formën e kokës së lepurushit e bën këtë produkt një dhuratë perfekte, pjesë e setit të bebeve. Rekomandohet për fëmijët mbi 4 muajsh. Lodra është testuar edhe për sigurinë e fëmijëve.

Përmasat:
13 x 8 x 6 cm (Gjatesia e veshëve 10cm)
Pesha: 0.04 kg
Produkti me paketim: 20 x 8 x 6 cm

Based on 0 reviews

0.00 Pikët totale
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Lepurushi Pëshpëritës (ngjyrë krem) me dritë me Aksesorë (set3)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Komente

There are no reviews yet.

Navigation
Close

Shporta ime

Close

Lista e dëshirave

Recently Viewed

Close

Close

Categories