Lepurushi Pëshpëritës (ngjyrë krem) me dritë me Aksesorë (set2)

L13,500.00

Lepurushi Pëshpëritës me Aksesorë është koleksioni më i ri i Whisbear që qetëson dhe e vë bebin në gjumë. Aksesorët për këtë set – Lepurushi Pëshpëritës me Kapëse, i përshtatshëm për udhëtim,

HURRY! ONLY 5 LEFT IN STOCK.
+ -
Compare
Vecorite e Lepurushit Pëshpëritës me dritë:
  • 6 tinguj – zhurma të sigurta dhe tinguj të natyrës
  • 3 ninulla – muzikë klasike
  • Funksioni VOICE record – regjistrimi i zërit të prindit
  • Funksioni i Cry Sensor – aktivizohet kur fëmija qan
  • Opsionet e kohës – 60 min. / 90 min. / pa pushim
  • 7 ngjyra të lehta
  • Karikimi përmes USB – për të mbrojtur mjedisin / për të kursyer bateritë

Lepurushi Pëshpëritës me dritë nate për bebe, ninulla dhe CRYsensor është mënyra për ta bërë të voglin tuaj të flejë i qetë, që në ditët e para të jetës. Lepurushi Pëshpëritës u projektua dhe u krijua në bashkëpunim me stilistë dhe dizenjues nga Polonia dhe Evropa. Në këtë pajisje funksionale me një llambë kemi fshehur 6 tinguj: 3 zhurma qetësuese dhe 3 tinguj të natyrës, 3 ninulla me muzikë klasike, 7 ngjyra të dritës dhe funksionin VOICE record, falë të cilit mund të regjistroni një zë të ëmbël për fëmijët tuaj.

Lajini vetëm pasi të keni hequr pajisjen me zhurmë rozë.

Përmasat:
Lepurushi pëshpëritës me sensor për qarjet (ngjyrë gri)  33x13x16 cm
Pajisja me zhurmën rozë: 7 × 2.3 cm
Paketimi: Gjerësia 35 cm; Lartësia 13 cm; Thellësia 23 cm
Kontrolloni se si e paketojmë produktin tonë në galeri!

Lepurushi pëshpëritës me kapëse (Ngjyrë krem)

Lepurushi pëshpëritës me kapëse është një lodër e zgjuar e praktike për udhëtim,  prodhuar enkas për të qenë miku i foshnjës tuaj që në ditën e parë të jetës. Është i vogël dhe ka një kapëse për ta varur dhe për ta marrë me vete kudo. Thjesht kapeni tek doreza e karrocës ose karriges së bebes në makinë per t’i ofruar fëmijët tuaj një ndjenjë rehatie.

Lepurushi pëshpëritës: 14 x 8 x 2.5 cm
Rripi dhe kapësja: 15.5 cm
Pajisja me zhurmën rozë : 7 x 2.3 cm
Paketimi: 23 x 16.5 x 3 cm
Pesha: 0.175 kg

Based on 0 reviews

0.00 Pikët totale
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Lepurushi Pëshpëritës (ngjyrë krem) me dritë me Aksesorë (set2)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Komente

There are no reviews yet.

Navigation
Close

Shporta ime

Close

Lista e dëshirave

Recently Viewed

Close

Close

Categories