Lepurushi Pëshpëritës me Kapëse (gri) + Batanije Miniset

L4,800.00

Koleksioni më i ri i Whisbear që qetëson dhe e vë bebin në gjumë. Aksesorët për këtë set – Lepurushi pëshpëritës me kapëse i përshtatshëm për udhëtim, batanija e butë me kokë lepurushi.

Out of stock


Lepurushi pëshpëritës me kapëse (Ngjyrë Gri)

Lepurushi pëshpëritës me kapëse është një lodër e zgjuar e praktike për udhëtim,  prodhuar enkas për të qenë miku i foshnjës tuaj që në ditën e parë të jetës. Është i vogël dhe ka një kapëse për ta varur dhe për ta marrë me vete kudo. Thjesht kapeni tek doreza e karrocës ose karriges së bebes në makinë per t’i ofruar fëmijët tuaj një ndjenjë rehatie.

Lepurushi pëshpëritës: 14 x 8 x 2.5 cm
Rripi dhe kapësja: 15.5 cm
Pajisja me zhurmën rozë : 7 x 2.3 cm
Paketimi: 23 x 16.5 x 3 cm
Pesha: 0.175 kg

Batanije e vogël-me kokë lepurushi (ngjyrë gri)

Batanija e vogël në formën e Lepurushit  është shoqëruesi i parë i bebit dhe mënyra më e mirë për ta mbajtur ngrohtë dhe për ta qetësuar. Duke marrë aromën e nënës, e bën fëmijën të ndihet i sigurt. Batanija e vogel e butë është prodhuar me material të certifikuar dhe është njëkohësisht edhe batanije dhe lodër shumë e këndshme. Vijat e bardha dhe të zeza nga pjesa e brendshme zhvillojnë shqisat e foshnjës. Falë nyjeve qe ka mund të lidhni me të dhe kruajtësen e dhëmbëve, duke e bërë produktin multifunksional. Batanija e vogel e butë e shoqëron foshnjën tuaj në shtëpi dhe në udhëtim. Aroma e prindërve që merr batanija I jep fëmijëve ndjenjën e sigurisë kudo ku janë. Këshillë: Mbajeni batanijen afër trupit tuaj që të marrë erën tuaj. Pastaj fëmija duke ndjerë erën tuaj, krijon nje siguri më të madhe gjatë mungesës tuaj.
Batanija e vogël mund të lahet në lavatrice.

Përmasat :
31 x 23.5 x 6 cm (gjatësia e veshëve 10cm)
Pesha: 0.01 kg
Produkti me paketimin : 36 x 8 x 6 cm

 

Based on 0 reviews

0.00 Pikët totale
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Lepurushi Pëshpëritës me Kapëse (gri) + Batanije Miniset”

Your email address will not be published.

Komente

There are no reviews yet.

Navigation
Close

Shporta ime

Close

Lista e dëshirave

Recently Viewed

Close

Close

Categories