Arushi Pëshpëritës Sensorik me aksesorë

L8,500.00

Arushi pëshpëritës me sensor për qarjen është krijuar për të qenë miku i foshnjës tuaj që në ditën e parë të jetës. I qetëson fëmijët dhe i vë në gjumë më lehtë. Një pajisje brenda lodrës prodhon tingullin rozë, i cili i kujton fëmijës tinguj familjarë që ka dëgjuar në barkun e nënës. Lepurushi Pëshpëritës me kapëse është ideal për udhëtim se kapet pas karrocës ose stolit  të makinës.

+ -

Arushi pëshpëritës me sensorë për qarjen është krijuar për të qenë miku I foshnjës tuaj që në ditën e parë të jetës. I qetëson fëmijët dhe i vë në gjumë më lehtë. Një pajisje brenda lodrës prodhon tingullin rozë, i cili I kujton fëmijës tinguj familjarë që ka dëgjuar në barkun e nënës.

Arushi pëshpëritës sensorik është prodhuar me pëlhurë të cilësisë më të lartë dhe të butë dhe të çertifikuar. Teksilet me dizenjo të bukura tek veshët dhe putrat e mbushura me  elementë që krijojnë një kërcitje të lehtë ndihmojnë në zhvillimin e senorëve tek fëmijët.

Sensori i qarjes është një pajisje e zgjuar e instaluar brenda arushit. Ai ndjen automatikisht të qarën e fëmijës dhe aktivizon tingullin, pas 40 minutash tingull rozë, e ul gradualisht volumin dhe qëndron në gadishmëri. Nëse fëmija fillon të qajë përsëri, Whisebar e dallon menjëherë dhe ndizet dhe për 20 minuta të tjera. Ju mund ta fikni dhe ndizni pajisjen manualisht gjithashtu. Pajisja komandohet vetëm me një buton. Tingujt rozë mbysin zhurmat e tjera të ambjentit dhe zëri mund të rregullohet në mënyrë manuale.  Produktet Whisbear ishin të parat lodra gjumi me tinguj në Poloni që morën aprovim zyrtar nga instituti “Nëna dhe fëmija” që trajton probleme e gjumit tek fëmijët. Ky insitut çertifikon produktet për sigurinë në përgjithësi si dhe për shëndetin dhe zhvillimin e fëmijëve.

Lodrat me tinguj nga Whisbear janë shokët e parë të fëmijës tuaj, dhe mbeten të tillë për shumë vite. Ato ndihmojnë prindërit të qetësojnë fëmijët për gjumë, dhe janë zgjedhja e parë për setin dhuratë të bebeve.

Kujdes!

Lajeni lodrën vetëm pasi të keni hequr pajisjen me tingull.

Whisbear® kërkon bateri  3 AAA që të funksionojë. Për arsye sigurie bateritë nuk përfshihen në paketim.

Përmasat

Arushi pëshpëritës sensorik: 34×13.5 cm

Pajisja që lëshon tingull rozë: 7×2.3 cm

Paketimi : Gjatësi 35 cm; Lartësi 13 cm; Gjerësi 23 cm

 

Lepurushi pëshpëritës me kapëse (Ngjyrë Gri)

Lepurushi pëshpëritës me kapëse është një lodër e zgjuar e praktike për udhëtim,  prodhuar enkas për të qenë miku I foshnjës tuaj që në ditën e parë të jetës. Është i vogël dhe ka një kapëse për ta varur dhe për ta marrë me vete kudo. Thjesht kapeni tek doreza e karrocës ose karriges së bebes në makinë per t’i ofruar fëmijët tuaj një ndjenjë rehatie.

Lepurushi pëshpëritës: 14 x 8 x 2.5 cm
Rripi dhe kapësja: 15.5 cm
Pajisja e tingullit rozë : 7 x 2.3 cm
Paketimi: 23 x 16.5 x 3 cm
Pesha: 0.175 kg

 

Based on 0 reviews

0.00 Pikët totale
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Arushi Pëshpëritës Sensorik me aksesorë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Komente

There are no reviews yet.

Navigation
Close

Shporta ime

Close

Lista e dëshirave

Recently Viewed

Close

Close

Categories